TARAFLAR

1) SATICI: Anfor aksesuar – Mehmet Salih Yıldız

Tepeüstü Mahallesi, Alemdağ Cad., Öztürk Sokak, 45/4, Ümraniye/İstanbul

0538 308 28 62 Whatsap / bilgi@anforaksesuar.com

ALICI : Adı / Soyadı / Ünvanı : (Satın alanın adı, soyadı, ünvanı)

Adresi: (Satın alanın fatura adresi)

Telefon: (Satın alanın telefonu)

E-mail: (Satın alanın e-posta adresi)

( Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır. )

KONU

İşbu sözleşmenin konusu, alıcının satıcıya ait www.anforaksesuar.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

Satıcı, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için satıcıya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri satıcı tarafından karşılanacaktır.

SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN

Tarih {Sipariş Tarihi} :

Sipariş Edilen
Ürün Adı – Adedi :

Ödenecek

Toplam Tutar :

Ödeme Şekli :

Teslimat Adresi :

Ürünlerin cinsi ve türü,miktarı,marka/modeli rengi satış bedeli yukarıda belirtildiği gibidir.

SÖZLEŞMENİN KURULMASI

Sözleşme konusu ürünün teslimatı için alıcının, Anfor Aksesuar internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyat, ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğu konusunda gerekli teyidi verdiği ve bedelin satıcıya ödenmiş olduğu anda ( alıcının tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır ) kurulur.

ÜCRET ÖDEMELERİ

Ürün alım bedelleri site üzerinde kayıtlı olan hesaba (TR22 0006 2000 5290 0006 6331 59) ödenir.

Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, satıcı ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Alıcı alışveriş esnasında sisteme tanımladığı kredi kartı bilgilerinin doğru olduğunu, bu kredi kartının kullanımından dolayı kaynaklanacak her türlü hukuki ve cezai yasal sorumluluğunun kendisinde olduğunu kabul ve taahhüt eder.

Ürünün tesliminden sonra alıcıya ait kredi kartının, alıcının kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini satıcıya ödememesi halinde, alıcının kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde satıcıya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri alıcıya aittir. Eğer alıcı ürünü geri göndermezse kredi kartından herhangi bir nedenle ürün bedelinin alınmaması veya ürün bedelinin kredi kartına iade edilmesi durumlarında ürün bedelinin hiçbir ihtara gerek kalmaksızın satıcı banka hesaplarına havale edileceğini kabul ve taahhüt eder.

KARGO

Sözleşme konusu ürün, yasal 7 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için alıcının yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak sitemizce anlaşmalı olan kargo firması aracılığıyla kargoya verilir.

Kargo firmalarının yoğunluğu veya kusuru nedeniyle oluşacak gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Sözleşme konusu ürün, alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden satıcı sorumlu tutulamaz.

Lütfen Dikkat: Kargo tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden şirketimiz sorumlu değildir.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ

Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Alıcı, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.

CAYMA HAKKI VE ÜRÜN İADELERİ

Alıcı, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcıya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün cayma hakkı kullanılamayacak ürün kategorisinde olmaması şarttır.

İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Cayma hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya alıcıya teslim edilen ürünün satıcıya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir). Bu belgelerin ve iade edilen ürünün ulaşmasını takip eden 14 gün içinde ürün bedeli alıcıya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli yurtiçi siparişlerde satıcı tarafından, yurtdışı siparişlerde alıcı tarafından karşılanır. Satıcı, ürün satılırken alıcıdan alınan kargo ücretini iade etmekle yükümlü değildir.

Alıcının kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa alıcı kusuru oranında satıcının zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

Cayma hakkının kullanılması nedeniyle satıcı tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

Alıcı’nın kredi kartı ile yaptığı ödemelerde, ücret iadeleri hakkında yukarıdaki maddeler uygulanacaktır, ancak tarafımızca bankaya iade edilen ödemelerin alıcı hesabına yansıması konusundaki süreç ve aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, küpeler ( sağlık açısından ), satıcıdan kaynaklanmayan nedenlerle iade edilen ve kişiye özel üretim yapılan hizmetler için cayma hakkı kullanılamaz.

Cayma hakkının kullanılması; ürünün ambalajının bozulmamış, dürüstlük kurallarına aykırı olarak deneme yapılmamış, deneme harici ürünün kullanımının yapılmamış olması şartına bağlıdır.

İFA İMKANSIZLIĞI

Satıcı, sipariş konusu ürün veya hizmetin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması halinde sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremezse, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir ve 14 günlük süre içinde toplam bedeli alıcıya iade eder.

GENEL HÜKÜMLER

1) Bu Kullanım Koşulları, kişisel olarak veya bir tüzel kişi adına (“siz”) ve Mehmet Salih Yıldız – Anfor Aksesuar (“Şirket”, “biz”, “bize” veya “bizim”) arasında yapılan yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmedir. ).

2) Sitemizden veya sosyal medya hesaplarımızın herhangi birisinden ürün alımı yaptığınız ya da sitemize veya sosyal medya hesaplarımıza girdiğiniz anda, ön bilgilendirme metnindeki ve iş bu sözleşmedeki koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı taahhüt ettiğinizi kabul etmiş sayılırsınız. BU KULLANIM KOŞULLARININ TÜMÜNÜ KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYİ KULLANMANIZ AÇIKÇA YASAKTIR VE DERHAL KULLANIMI DURDURMANIZ GEREKMEKTEDİR.

3) Şirketimiz ve bağlı sosyal medya hesapları, web siteleri …, Türkiye’ye kayıtlı olup, ofisimiz Tepeüstü Mah., Alemdağ Cad., Öztürk Sokak, 45/4, Ümraniye/İstanbul adresinde bulunmaktadır.

4) Taraflar arasında doğacak hukuki ve cezai, dava ve takiplerde İstanbul Anadolu adliyeleri yetkili ve görevlidir. Taraflar arasında doğacak hukuki ve cezai uyuşmazlıklarda Türk Hukuk sistemi, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır.

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile satıcının yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

5) Site, en az 18 yaşında olan kullanıcılara yöneliktir. 18 yaşından küçüklerin, kısıtlıların ve hukuki ve cezai işlem ehliyeti olmayanların Siteyi kullanmasına veya siteye üye olmasına izin verilmemektedir.

6) Zaman zaman Sitede yayınlanabilecek ek şartlar ve koşullar veya belgeler, burada açıkça referans olarak dahil edilmiştir. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, zaman zaman bu Kullanım Koşullarında değişiklik veya modifikasyon yapma hakkını saklı tutarız. Bu Kullanım Koşullarının “Son güncelleme” tarihini güncelleyerek herhangi bir değişiklik hakkında sizi sitedeki duyurular kısmından uyaracağız. İş bu sözleşme ile bu tür her bir değişiklikle ilgili özel bildirim alma hakkından feragat ediyorsunuz. Hangi Koşulların geçerli olduğunu anlamak için Sitemizi her kullandığınızda lütfen geçerli Koşulları kontrol ettiğinizden emin olun. Söz konusu revize Kullanım Koşullarının yayınlandığı tarihten sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde, revize edilmiş Kullanım Koşullarındaki değişikliklere tabi olacaksınız ve bu değişikliklerden haberdar olduğunuz ve kabul ettiğiniz kabul edileceksiniz.

7) Sitede sağlanan bilgiler ve ürünler ile, dağıtımın veya kullanımın yasalara veya düzenlemelere aykırı olacağı veya bizi bu yargı yetkisi veya ülkede herhangi bir kayıt şartına tabi tutacak herhangi bir yargı yetkisi veya ülkedeki herhangi bir kişi veya kuruluşa dağıtılması veya kullanılması amaçlanmamıştır. . Buna göre, Siteye başka konumlardan erişmeyi seçen kişiler bunu kendi inisiyatifleriyle yaparlar ve yerel yasaların geçerli olduğu durumlarda ve ölçüde yerel yasalara uymaktan münhasıran sorumludurlar.

Site, sektöre özel düzenlemelere uyacak şekilde tasarlanmamıştır, site Türk Hukuk Siteminin ana kanun maddeleri baz alınarak hazırlanmıştır. Bu nedenle etkileşimleriniz farklı tür özel yasalara tabi olacaksa, bu Siteyi kullanımdan doğan sorumlulukların size ait olduğunu kabul ve taahhüt etmiş sayılırsınız. Siteyi Türk Ceza Kanununu, Ticaret Kanununu ve sair diğer Türk Hukuk sistemi kanun metinlerini ihlal edecek şekilde kullanamazsınız.

8) Fikri mülkiyet haklarına ilişkin; Sitede, İçerikte ve İşaretlerde size açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutmakla beraber;

Aksi belirtilmedikçe, Site ve sosyal medya hesaplarımız ve buralarda yer alan hizmetler bizim mülkiyetimizdedir. Site ve sosyal medya hesaplarımızda yer alan tüm kaynak kodu, veri tabanları, işlevsellik, yazılım, web sitesi tasarımları, ses, video, metin, fotoğraf ve grafikler (topluca “İçerik”) ve ticari markalar, sözleşmeler hizmettir. Site ve sosyal medya hesaplarımızda yer alan markalar ve logolar (“Markalar”) bize aittir veya bizim tarafımızdan kontrol edilir veya bize lisanslanır.

Site ve sosyal medya hesaplarımızda yer alan İçerik ve İşaretler, “OLDUĞU GİBİ” yalnızca bilginiz ve kişisel kullanımınız için sağlanmaktadır. Bu Kullanım Koşullarında açıkça belirtilenler dışında yada yazılı iznimiz olmaksızın; Sitenin hiçbir bölümü ve hiçbir İçerik veya İşaret kopyalanamaz, çoğaltılamaz, toplanamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, kamuya açık olarak görüntülenemez, kodlanamaz, tercüme edilemez, iletilemez, dağıtılamaz, satılamaz, lisanslanamaz.

Siteyi kullanma koşullarına uymanız koşuluyla, Siteye erişmeniz ve Siteyi kullanmanız halinde, sitede yer alan içeriğin herhangi bir bölümünün kopyasını yalnızca kişisel amaçlarla ( ticari olmayan amaçlarla ) indirmeniz, yazdırmanız, ekran görüntüsü almanız için size sınırlı bir lisans hakkı tanıyoruz.

9) Kişiye özel ürün siparişlerinizde, ürünün yapımı sonrasında, telif ve lisans hakları tarafımıza ait olur. Bu ürünleri, kişisel bilgilerinizi ( isim adres vb ) saklı tutmak kaydıyla, yeniden kullanma ve yayınlama hakkı tarafımıza aittir.

10) Siteyi kullanarak aşağıda yazılı şeyleri beyan ve taahhüt etmiş sayılırsınız;

– Gönderdiğiniz tüm kayıt bilgilerinin doğru, güncel ve eksiksiz olacağını;

– Türk Hukuk sistemine göre, bireysel alışveriş yapma ehliyetine sahip olduğunuzu ( 18 yaşı doldurma, reşit olma, kısıtlı olmama, okuryazar olma vb ) ve bu kullanım Koşullarına uymayı kabul ettiğinizi;

– Yukarıdaki şartları taşımıyorsanız, bir bot, komut dosyası veya başka bir şekilde, otomatik veya insan dışı yollarla siteye erişmeyeceğinizi,

– Siteyi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanmayacağınızı;

– Siteyi kullanımınızın herhangi bir geçerli yasa veya düzenlemeyi ihlal etmeyeceğini;

– Site aracılığıyla yapılan tüm satın alma işlemleri için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlayacağınızı;

– Siteyi yürürlükteki yasalara veya düzenlemelere aykırı bir şekilde kullanmayacağınızı;

– Bu tür bilgilerin doğruluğunu koruyacağınızı ve gerektiğinde bu tür kayıt bilgilerini derhal güncelleyeceğinizi;

11) Siteyi kullanarak aşağıda yazılı maddelere uyacağınızı beyan ve taahhüt etmiş sayılırsınız;

– Siteyi kullanıma sunduğumuz amaç dışında herhangi bir amaç için Siteye erişemez veya Siteyi kullanamayacağınızı;

– Firmamızı ve/veya Siteyi kötülemek, lekelemek veya başka şekilde zarar vermek gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Siteyi, tarafımızca özel olarak onaylanan veya onaylananlar dışında herhangi bir ticari girişimle bağlantılı olarak kullanmayacağınızı;

– Bizden yazılı izin almadan doğrudan veya dolaylı olarak bir koleksiyon, derleme, veri tabanı veya dizin oluşturmak veya derlemek için Siteden veri veya diğer içeriği almayacağınızı;

– Özellikle kullanıcı şifreleri gibi hassas hesap bilgilerini öğrenmeye yönelik herhangi bir girişimde bulunmayacağınızı ve bizi ya da diğer kullanıcıları kandırma, dolandırma veya yanlış yönlendirme gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Herhangi bir İçeriğin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan veya Sitenin ve/veya burada yer alan İçeriğin kullanımına sınırlamalar getiren özellikler de dahil olmak üzere, Sitenin güvenlikle ilgili özelliklerini atlatmak, devre dışı bırakmak veya başka bir şekilde müdahale etmek gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Başka bir kişiyi taciz etmek, kötüye kullanmak veya zarar vermek için Siteden elde edilen herhangi bir bilgiyi kullanmak gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Destek hizmetlerimizi uygunsuz şekilde kullanma, yanlış suiistimal veya suiistimal raporları gönderme gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Siteyi yetkisiz olarak çerçevelemek veya Siteye bağlantı vermek gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Virüsleri, Truva atlarını veya aşırı büyük harf kullanımı ve istenmeyen posta (sürekli tekrarlanan metin gönderme) dahil olmak üzere, herhangi bir tarafın Siteyi kesintisiz olarak kullanmasına ve Siteden yararlanmasına engel olan diğer materyalleri yüklemek veya iletmek (veya yüklemeye veya aktarmaya çalışmak) veya Sitenin kullanımını, özelliklerini, işlevlerini, işleyişini veya bakımını değiştirir, bozar, değiştirir veya müdahale eder davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Yorum veya mesaj göndermek için komut dosyaları kullanmak veya herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzer veri toplama ve çıkarma araçlarını kullanmak gibi sistemin herhangi bir otomatik kullanımına dahil olmak gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Herhangi bir İçerikten telif hakkı veya diğer mülkiyet hakları bildirimini silmek gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Başka bir kullanıcının veya kişinin kimliğine bürünmeye veya başka bir kullanıcının kullanıcı adını kullanmaya çalışmak gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Net grafik değişim biçimleri (“gifler”), 1×1 pikseller, web hataları, çerezler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, pasif veya aktif bir bilgi toplama veya iletim mekanizması işlevi gören herhangi bir materyali yükleme veya iletme veya diğer benzer cihazlar kullanma (bazen “casus yazılım” veya “pasif toplama mekanizmaları” veya “pcms” olarak anılır) gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;
-Siteye veya Siteye bağlı ağlara veya hizmetlere müdahale etmek, bozmak veya gereksiz bir yük oluşturmak gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Sitenin herhangi bir bölümünü size sağlamakla meşgul olan çalışanlarımızı veya aracılarımızı taciz etmek, kızdırmak, korkutmak veya tehdit etmek gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Siteye veya Sitenin herhangi bir bölümüne erişimi engellemek veya kısıtlamak için tasarlanmış Sitenin herhangi bir önlemini atlamaya çalışmak gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Flash, PHP, HTML, JavaScript veya diğer kodlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitenin yazılımını kopyalamak veya uyarlamak gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında, Sitenin bir bölümünü oluşturan veya herhangi bir şekilde oluşturan yazılımlardan herhangi birini deşifre etmek, kaynak koda dönüştürmek, parçalarına ayırın veya tersine mühendislik yapmak gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Standart arama motoru veya İnternet tarayıcısı kullanımının sonucu olmadıkça, Siteye erişen herhangi bir örümcek, robot, hile aracı, kazıyıcı veya çevrimdışı okuyucu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir otomatik sistemi kullanmak, başlatmak, geliştirmek veya dağıtmak veya yetkisiz komut dosyası veya diğer yazılımları kullanmak veya başlatmak gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Sitede alışveriş yapmak için bir satın alma acentesi veya satın alma acentesi kullanmak gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– İstenmeyen e-posta göndermek amacıyla elektronik veya diğer yollarla kullanıcıların kullanıcı adlarını ve/veya e-posta adreslerini toplamak veya otomatik araçlarla veya sahte iddialarla kullanıcı hesapları oluşturmak dahil olmak üzere Siteyi izinsiz kullanmak gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

– Siteyi bizimle rekabet etme çabasının bir parçası olarak kullanmak veya Siteyi ve/veya İçeriği herhangi bir gelir getirici girişim veya ticari girişim için kullanmak gibi davranışlarda bulunmayacağınızı;

12) Gerçek olmayan, yanlış, güncel olmayan veya eksik herhangi bir bilgi verirseniz, hesabınızı askıya alma veya feshetme ve Sitenin (veya herhangi bir bölümünün) mevcut veya gelecekteki tüm kullanımını reddetme hakkına sahibiz.

13) Siteye kayıt olmanız halinde; Şifrenizi gizli tutmayı kabul etmektesiniz ve hesabınızın ve şifrenizin tüm kullanımından sorumlu olacaksınız. Kendi takdirimize bağlı olarak, bu kullanıcı adının uygunsuz, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğuna karar verirsek, seçtiğiniz bir kullanıcı adını kaldırma, geri alma veya değiştirme hakkını saklı tutarız.

14) Sitede bulunan ürünlerin renklerini, özelliklerini, teknik özelliklerini ve ayrıntılarını mümkün olduğunca doğru bir şekilde görüntülemek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ancak, ürünlerin renklerinin, özelliklerinin, teknik özelliklerinin ve ayrıntılarının doğru, eksiksiz, güvenilir, güncel veya başka hatalardan arınmış olacağını garanti etmiyoruz ve elektronik ekranınız ürünün gerçek renklerini ve ayrıntılarını doğru bir şekilde yansıtmayabilir.

15) Tüm ürünler stok durumuna bağlıdır ve ürünlerin stokta olacağını garanti edemeyiz. Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir ürünü durdurma hakkımız saklıdır. Tüm ürünler için fiyatlar değişebilir.

16) Site aracılığıyla verilen herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı tarafından veya aynı müşteri hesabı altında verilen siparişleri, aynı ödeme yöntemini ve/veya aynı fatura veya sevkiyat adresini kullanan siparişleri içerebilir. Kendi kararımıza göre bayiler, bayiler veya distribütörler tarafından verilmiş gibi görünen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımızı saklı tutarız.

17) Tüm ödemeler TL, USD, EUR cinsinden olacaktır. Satış vergisi, tarafımızca gerekli görüldüğü şekilde satın alma fiyatlarına eklenecektir. Fiyatları her an değiştirebiliriz.

Tüm ücretleri, satın alımlarınız için o sırada yürürlükte olan fiyatlar üzerinden ödemeyi kabul ediyorsunuz ve siparişinizi verdikten sonra, seçtiğiniz ödeme sağlayıcınızdan bu tür tutarları tahsil etmemiz için bize yetki veriyorsunuz. Daha önce ödeme talep etmiş veya almış olsak bile, fiyatlandırmadaki herhangi bir hatayı veya hatayı düzeltme hakkımızı saklı tutarız.

18) Aşağıdaki ödeme şekillerini kabul ediyoruz:

– Visa
– Mastercard
– American Express
– Diğer genel kabul gören kartlar.

Site aracılığıyla yapılan tüm satın alma işlemleri için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlamayı kabul etmektesiniz. Ayrıca, işlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmemiz için e-posta adresi, ödeme yöntemi ve ödeme kartı son kullanma tarihi de dahil olmak üzere hesap ve ödeme bilgilerini derhal güncellemeyi kabul edersiniz.

19) Ürün iadeleri hakkında; Teslimat ve İade Koşulları sayfasındaki esaslar geçerlidir.

20) Site, sosyal medya hesapları veya hizmetlerimiz (“Gönderimler”) ile ilgili bize sağladığınız tüm soruların, yorumların, önerilerin, fikirlerin, geri bildirimlerin veya diğer bilgilerin gizli olmadığını ve tek mülkiyetimiz olacağını kabul ve beyan edersiniz. Tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere münhasır haklara sahip olacağız ve bu Sunumların herhangi bir yasal amaçla, ticari veya başka bir şekilde, size herhangi bir bildirim veya tazminat olmaksızın sınırsız kullanım ve yayma hakkına sahip olacağız. İşbu belgeyle, bu tür Gönderimlerin tüm manevi haklarından feragat etmektesiniz ve bu tür Gönderimlerin size ait orijinal olduğunu veya bu Gönderimleri gönderme hakkına sahip olduğunuzu işbu belgeyle garanti etmektesiniz. Gönderimlerinizdeki herhangi bir mülkiyet hakkının iddia edilen veya fiili ihlali veya kötüye kullanılması için bize karşı herhangi bir rücu edilmeyeceğini kabul edersiniz.

21) Site yönetimi hakkında aşağıdakileri yapma hakkımızı saklı tutarız, ancak yapma yükümlülüğümüz yoktur:

– Siteyi bu Kullanım Koşullarının ihlaline karşı izlemek;

– Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, yasayı veya bu Kullanım Koşullarını ihlal eden kişilere karşı, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, söz konusu kullanıcıyı kolluk kuvvetlerine bildirmek de dahil olmak üzere uygun yasal işlemleri başlatmak;

– Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir sınırlama olmaksızın, katkılarınızdan herhangi birini veya herhangi bir bölümünü reddetmek, bunlara erişimi kısıtlamak, kullanılabilirliğini sınırlamak veya (teknolojik olarak mümkün olduğu ölçüde) devre dışı bırakmak;

– Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve sınırlama, bildirim veya yükümlülük olmaksızın Site’den kaldırmak veya boyutu aşırı olan veya herhangi bir şekilde sistemlerimiz için yük oluşturan tüm dosya ve içeriği devre dışı bırakmak;

– Siteyi, haklarımızı ve mülkiyetimizi korumak ve Sitenin ve hizmetlerimizin düzgün işleyişini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir şekilde başka şekilde yönetmek.

22) Veri gizliliğini ve güvenliğini önemsiyoruz. Lütfen ön bilgilendirme formunda yer alan Gizlilik Politikamızı inceleyin. Siteyi, sosyal medya hesaplarımızı veya hizmetlerimizi kullanarak, bu Kullanım Koşullarına dahil olan Gizlilik Politikamıza bağlı kalmayı kabul edersiniz.

23) Bu Kullanım Koşulları, Siteyi kullandığınız süre boyunca tam olarak yürürlükte kalacaktır. BU KULLANIM KOŞULLARININ DİĞER HİÇBİR ŞEYİ SINIRLAMAKSIZIN, TAMAMEN kendi takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir bildirimde bulunmadan VEYA SORUMLULUK SAHİBİ OLMAKSIZIN, SİTE, SOSYAL MEDYA VE HİZMETLERİMİZİN BİR IP ADRESİNE ERİŞİMİ VEYA KULLANILMASINI REDDETME HAKKIMIZ SAKLIDIR. BU KULLANIM ŞARTLARINDA YA DA GEÇERLİ HERHANGİ BİR YASA VEYA YÖNETMELİKTE BULUNAN HERHANGİ BİR BEYAN, GARANTİ VEYA SÖZLEŞMENİN İHLALİ DAHİL OLMAK ÜZERE, HERHANGİ BİR SEBEPLE YA DA SEBEPSİZ OLARAK KULLANIMINIZI VEYA SİTE VE HİZMET TEKLİFLERİNE KATILIMINIZI SONLANDIRABİLİR YA DA HESABINIZI VE YAYINLADIĞINIZ HERHANGİ BİR İÇERİK VEYA BİLGİYİ HERHANGİ BİR UYARI OLMADAN, TAMAMEN BİZİM TAKDİRİMİZLE SONLANDIRABİLİRİZ.

Hesabınızı herhangi bir nedenle sona erdirir veya askıya alırsak, üçüncü şahıs adına hareket ediyor olsanız bile, kendi adınıza, sahte veya ödünç alınmış bir ad veya herhangi bir üçüncü şahıs adına kaydolmanız ve yeni bir hesap oluşturmanız yasaktır. Hesabınızı sonlandırmanın veya askıya almanın yanı sıra, hukuki, cezai ve ihtiyati tazminat talep etmek de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun yasal işlemleri başlatma hakkımızı saklı tutuyoruz.

24) Sitenin içeriğini herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak bildirimde bulunmaksızın değiştirme, değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutarız. Ancak Sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur Sitenin veya hizmetlerin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulmasından size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

Donanım, yazılım veya diğer sorunlarla karşılaşabiliriz veya Site ile ilgili bakım yapmamız gerekebilir, bu da kesintilere, gecikmelere veya hatalara neden olabilir. Siteyi veya hizmetleri herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle size bildirimde bulunmaksızın değiştirme, revize etme, güncelleme, askıya alma, durdurma veya başka şekilde değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Sitenin veya hizmetlerin herhangi bir kesintisi veya durdurulması sırasında Siteye veya hizmetlere erişememeniz veya bunları kullanamamanızın neden olduğu herhangi bir kayıp, hasar veya rahatsızlıktan hiçbir şekilde sorumlu olmadığımızı kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarındaki hiçbir şey, Siteyi veya hizmetleri sürdürmek ve desteklemek veya bunlarla bağlantılı olarak herhangi bir düzeltme, güncelleme veya yayın sağlama konusunda bizi zorunlu kılacak şekilde yorumlanmayacaktır

25) Sitede, açıklamalar, fiyatlandırma, bulunabilirlik ve çeşitli diğer bilgiler dahil olmak üzere hizmetler ile ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya eksikliği düzeltme ve Sitedeki bilgileri herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutarız.

26) SİTE OLDUĞU GİBİ VE MEVCUT OLDUĞU GİBİ SUNULMAKTADIR. SİTE HİZMETLERİNİ KULLANMANIZIN RİSKİ TAMAMEN SİZE AİT OLACAĞINI KABUL EDERSİNİZ. KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, SİTE VE KULLANIMINIZLA BAĞLANTILI OLARAK AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ, SINIRLAMA OLMAKSIZIN, ZIMNİ SATILABİLİRLİK, UYGUNLUK GARANTİLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE REDDEDERİZ. SİTE İÇERİĞİNİN VEYA BU SİTEYE BAĞLANTILI HERHANGİ BİR WEB SİTESİNİN İÇERİĞİNİN DOĞRULUĞU VEYA TAMLIĞI HAKKINDA HİÇBİR GARANTİ VEYA BEYAN VERMİYORUZ VE AŞAĞIDA BELİRTİLEN SORUNLAR İÇİN HİÇBİR SORUMLULUK VEYA YÜKÜMLÜLÜK KABUL ETMEYECEĞİZ (1) İÇERİK VE MATERYALLERDEKİ HATALAR VEYA YANLIŞLIKLAR, 2) SİTEYE ERİŞMENİZ VE KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR TÜRDE KİŞİSEL YARALANMA VEYA MÜLKİYET HASARI, (3) GÜVENLİ SUNUCULARIMIZA HERHANGİ BİR YETKİSİZ ERİŞİM VEYA KULLANIMI VE/VEYA BUNLARDA DEPOLANAN HERHANGİ BİR VE TÜM KİŞİSEL BİLGİLER VE/VEYA FİNANSAL BİLGİLER, (4) SİTEYE VEYA SİTEDEN İLETİMİN KESİNTİSİ VEYA SONLANDIRILMASI, (5) HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF TARAFINDAN SİTEYE VEYA SİTE ARACILIĞIYLA AKTARILABİLECEK HERHANGİ BİR HATA, VİRÜS, TROJAN ATI VE BENZERİ (6) HERHANGİ BİR İÇERİK VE MATERYALDEKİ HERHANGİ BİR HATA VEYA EKSİK YA DA SİTE ÜZERİNDEN YAYINLANAN, İLETİLEN VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE ULAŞILAN HERHANGİ BİR İÇERİĞİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR KAYIP VEYA ZARAR. SİTE, HERHANGİ BİR WEB SİTESİNDE VEYA MOBİL UYGULAMASI VEYA BAŞKA BİR UYGULAMADA OLMAYAN HERHANGİ BİR WEB SİTESİNDE VEYA MOBİL UYGULAMASI ARACILIĞIYLA ÜÇÜNCÜ BİR TARAF TARAFINDAN REKLAMI YAPILAN VEYA SUNULAN HİÇBİR ÜRÜN VEYA HİZMET İÇİN GARANTİ VERMİYORUZ, ONAYLAMIYORUZ VEYA SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ. SİZ VE HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHIS ÜRÜN VEYA HİZMET SAĞLAYICILARI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN İZLENMESİNDEN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SORUMLU OLACAKSINIZ. HERHANGİ BİR ORTAMDA ÜRÜN VEYA HİZMET SATIN ALDIĞINIZ GİBİ, UYGUN OLDUĞU YERDE EN İYİ KARARINIZI VE DIKKATINIZI KULLANMALISINIZ.

27) ŞİRKETİNMİZ, SİZE VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ KİŞİYE KARŞI DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI OLARAK, ARIZİ, ÖZEL VEYA CEZAİ HASARLARDAN, KAYIP VEYA SİTE KULLANIMINIZDAN KAYNAKLANAN DİĞER ZARARLAR, NEDENİYLE BİZE ÖDEDİĞİNİZ MİKTARLA SINIRLI OLARAK SORUMLU OLACAKTIR.

28) Siteyi ziyaret etmek, bize e-posta göndermek ve çevrimiçi formları doldurmak elektronik iletişimi oluşturur. Elektronik iletişim almayı kabul etmektesiniz ve size elektronik olarak, e-posta yoluyla ve diğer iletişim araçlarıyla size bildirim, faturalar, mesaj, hediye, kullanım sözleşmelerini göndermemize onay verdiğinizi kabul etmektesiniz.

29) Türk hukuk sisteminin kabul ettiği oranda taraflar arasındaki sözleşmeler elektronik imza ile imzalanabilir.

30) Site, kullanıcılara içerik gönderme veya göndertme olanağı sunmaz. Size metin, yazı, video, ses, fotoğraf dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bize veya Sitede içerik ve materyal oluşturma, gönderme, postalama, görüntüleme, iletme, gerçekleştirme, yayınlama, dağıtma veya yayınlama fırsatı sağlayabiliriz. Bu nedenle, ilettiğiniz Katkılar, Site Gizlilik Politikasına uygun olarak ele alınabilir.

Katkılarınızın oluşturulması, dağıtılması, iletilmesi, halka açık gösterimi veya performansı ve katkılarınızın erişimi, indirilmesi veya kopyalanması, telif hakkı, patent, ticari marka, ticari sır dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere mülkiyet haklarını ihlal etmez ve etmeyecektir.

Bize, siteye ve firmamıza; katkılarınızın kullanımı, indirilmesi, depolanması, işlenmesi, sağladığınız tüm bilgilere ve kişisel verilere erişebilme hususunda her türlü yetkiyi, lisansı, izni, yayın izinlerini, telif haklarını, marka ve patent hakkını vermiş sayılırsınız. Site ile ilgili öneriler veya diğer geri bildirimler göndererek, bu tür geri bildirimleri size herhangi bir ücret ödemeden herhangi bir amaçla kullanabileceğimizi ve paylaşabileceğimizi kabul etmektesiniz.

Katkılarınızın yanlış, hatalı veya yanıltıcı olmayacağını; ve aşağıdaki unsurları taşımayacağını kabul ve taahhüt etmiş sayılırsınız;

– Katkılarınız, istenmeyen veya yetkisiz reklamlar, promosyon malzemeleri, piramit şemaları, zincirleme mektuplar, istenmeyen postalar, toplu postalar veya diğer talep biçimlerini içermeyeceğini,

– Katkılarınız müstehcen, açık saçık, şehvetli, pis, şiddet içeren, taciz edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde, pornografik veya (bizim tarafımızdan belirlendiği üzere) başka şekilde sakıncalı olmayacaktır,

-Katkılarınız kimseyle alay etmez, alay etmez, küçük düşürmez, yıldırmaz veya kötüye kullanmaz. Ayrıca herhangi bir kişiyi taciz etmek, tehdit etmek veya tehdit etmez ve şiddeti teşvik edici olamaz.

-Katkılarınız, geçerli herhangi bir yasayı, düzenlemeyi veya kuralı ihlal etmez.

-Katkılarınız, herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal etmez.
-Katkılarınız ırk, ulusal köken, cinsiyet, cinsel tercih veya fiziksel engel ile bağlantılı herhangi bir rahatsız edici yorum içermez.


Katkılarınız iş bu sözleşmede ve formlarında yer alan herhangi bir maddeyi, geçerli herhangi bir yasa veya düzenlemeyi ihlal edecek nitelikte olamaz. Aksi halde doğacak hukuki ve cezai yaptırım sonuçlarını size rücu hakkını ayrıca tarafımızca size sağlanan haklarınızı fesih veya askıya alma haklarımızı saklı tutarız.

31) Bu sözleşme, ön bilgilendirme formu ve ek iade/ödemeye ilişkin sözleşmeler sizinle aramızdaki anlaşmanın ve anlayışın tamamını oluşturur. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya uygulamamamız, bu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Kullanım Koşulları, yasaların izin verdiği en geniş ölçüde çalışır. Haklarımızı ve yükümlülüklerimizi herhangi bir zamanda veya herhangi bir zamanda başkalarına devredebiliriz. Makul kontrolümüz dışındaki herhangi bir nedenin neden olduğu herhangi bir kayıp, hasar, gecikme veya eylemsizlikten sorumlu veya yükümlü olmayacağız. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün veya bir kısmının yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu belirlenirse, söz konusu hüküm veya hükmün bir kısmı bu Kullanım Koşullarından ayrılabilir olarak kabul edilir ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez. Bu Kullanım Koşulları veya Sitenin kullanımı sonucunda sizinle aramızda herhangi bir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya acentelik ilişkisi kurulmamaktadır.

32) İletişim araçlarımız aşağıdakilerdir;

0538 308 28 62 Whatsap / bilgi@anforaksesuar.com

SATICI

UNVAN İMZA

ALICI AD SOYAD/TC NO

( Sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı

ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgilendirme

formlarını iş bu sözleşmeyi ve diğer sözleşmeleri okuyup

bilgi sahibi oldum. )

( Verdiğim bilgilerin güncel ve doğru olduğunu beyan ederim )

İMZA

Avukat Ezgi Yıldız